Gigi Hadid’in Kullandığı Saç Renkleri ve Saç Modelleri

Gigi Hadid, son dönemin en ön plana çıkan mankenleri arasında. Ünlü mankenin Filistinli olması ve kardeşinin de kendi gibi manken olması daha merak uyandırdı. Güzelliği ile gerçekten ön plana çıkan güzel manken özellikle saçları ile çok dikkat çekiyor. Saçlar için yaptığı modelleri ve renkler gerçekten çok beğeniliyor. Onu takip eden hayranları saçları için neleri tercih ettiğini çok merak ediyor bizde bu ihtiyaçtan dolayı Gigi Hadid’in kullandığı saç renkleri ve saç modelleri neler bunlar hakkında geniş bir kılavuz hazırladık. Gigi Hadid’in saçlarından esinlenmek istiyorsanız aşağıdaki ayrıntıları dikkatlice okuyun derim.

 

# 1 : Gigi Hadid  Dökümlü Saç Modeli

Amerikan müzik ödüllerinde kullandığı saç modeli. Kısa bir o kadarda dökümlü saç modeli çok bütün görünüyor. Kısa saç modeli için öneri arıyorsanız dökümlü saç modeli ile şekillendirme yapabilirsiniz.

 

 

# 2 : Gigi Hadid Sahil Dalgalı Saç Modeli

Gidi Hadid’in rahat dalgalı saç modeline bayılıyoruz. Kendinizi yaz için saç modeli arıyorsanız sahil dalgalı saç modelini kullanabilirsiniz.

 

 

# 3 : Yüksek At Kuyruğu

At kuyruğu saç modelini mükemmel hale getirmek kolay bir iş değil. Yüksek at kuyruğu hacimli olması lazım ve de yüksekliğinin iyi ayarlanması gerek. Gigi Hadid’in kesinlikle doğru bir görünüm elde ettiğini düşünüyoruz.

 

 

# 4 : Balerin Topuzu

Bir balerin olmak küçük bir kızın hayali olabilir. Uluslararası model Gigi Hadid günlük stil için balerin topuzu kullanmış. Balerin topuz çok tatlı duruyor ünlü modelden ilham alabilirsiniz.

 

 

# 5 : Yüzü Çerçeveleyen Katmanlı Saç Stili

Bazen hızlı ve seri bir şekilde yapılan saç modelleri kullanmak istersiniz ama bunun yanında da saçınız eşsiz olmasını istersiniz. Çarpıcı ve farklı görünmek için yüzünüzü çevreleyen katmanlı saç modelini kullanabilirsiniz. Kullananların çok hoşuna gittiğini söyleyebilirim.

 

 

# 6 : Bükümlü Alttan Topuz

Bükümlü alttan topuz saç modeli klasik görünmüyor. Bu şık tarzı ve sadeliği seviyorsanız herkesin gözlerini kamaştırmak için deneyin.

 

 

# 7 : Doğal Saç Modeli

Doğal saçlarınızı kucaklamaktan daha güzel bir şey yoktur. Çiçekli aksesuarlarla bunu tamamlayarak daha sağlıklı ev güçlü görünebilirsiniz. Saçlarınız için mola vermek istiyorsanız aksesuarlarla kullanın.

 

 

# 8 : Gigi Hadid Saç Rengi Bronde

Sarı ile kahverengi arasındaki bu saç rengin adı bronde. Ünlü yıldız bronde saç rengi eğilimi getirdi. Sizde kahverengi ile sarı arasındaki bu saç rengi tonunu kullanabilirsiniz.

 

 

# 9 : Tonlanmış Saç Telleri

Mükemmel bir stil istiyorum diyorsanız hafif sarı tonları ile yoğunlaştırılmış saç rengi ile beraber ortadan ayrılmış dalgalı saç modelini ilham alabilirsiniz. Yaz mevsimi içinde çok ideal olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

# 10 : Lob Saç Modeli

Ünlüler bu saç modelini çok fazla kullanıyor. Kısa saç için güzel bir geçiş noktası. Lob saç modelini sizlerde deneyebilirsiniz.

 

# 11 : Sıcak Çikolata Saç Rengi

Gigi Hadid’in saç rengi sıcak çikolata idi. Yalnız güzel yıldız belirli aralıklarla saç rengini değiştiriyor bizde sizlere hangi renkleri kullanmışsa onları belirtiyoruz. Soluk tenine bu kahve tonu çok güzel yakışmıştı. Onu genellikle sarı saç rengi tonlarında görüyoruz ama bu kahve tonu da gördüğünüz gibi güzel uyum sağlamış.

 

 

 

# 12 : Kafa Bantlı Saç Tarzı

Kendinize tarz katmak istiyorsanız saçlarınıza siyah bir kafa bandını geçirerek saç modeline ifade katabilirsiniz. 1960’lı yılların modasını yansıtan bu stil siz de de mükemmel duracaktır. Gigi Hadid bunu bir konserde kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir : Rihanna’nın Saç Renkleri

 

 

# 13 : Yandan Ayrık Saç Modeli

Küçük değişiklilerle saçlarınızla ünlü yıldız gibi oynayabilirsiniz. Bazı saç modelleri ile tekrar eski stilinize dönmek de bir o kadar kolaydır. Yandan ayrık saç modelleri değişim için yerinde ve ilham verici bir öneridir.

 

 

# 14 : Spiralli Kıvırcık Saç Modeli

Cadılar bayramın da tercih ettiği saç modelli kıvırcık idi. Spiralli kıvırcık saç modeli ile şirin görünmek istediğini söyledi. Bu model günlük olarak da çok rahat kullanılabilir.

 

 

 

 

# 15 : Seksi Parlak Görünümlü At Kuyruğu

Güzel hatlara sahip bir yüzünüz var ise bunun ortaya çıkarmaktan çekinmeyin. Hem şık hem de rahat görünmenin yolu seksi parlak görünümlü at kuyruğudur. Parlak görünüm siz çok çekici bir hava katacaktır.

 

 

# 16 : Uzun Kaküllü Saç Modeli

Bu şekilde Gigi Hadid’i görünce gıpta ile baktım. Sanki denediği her saç modeli kendine yakışıyor gibiydi. Uzun kaküllü saç modeli ile bir rock yıldınızı andırıyordu. Kakül seven bayanlar için güzel bir ilham kaynağı olacaktır.

 

 

# 17 : Arkadan Çifte Topuz

Saçlarınızın arka kısmında iri topuzlarla daha uzaylı bir görünümle bambaşka stili yakalamış Gigi Hadid. Biraz cesur bir görünüm olsa da daha farklı versiyonlarla kullanılabilir. Bu stille daha gösterişli olmak istiyorsanız renkli uzantılar ve yarı kalıcı saç boyalarını da beraber kullanmalısınız.

 

 

Videomuzu da izleyebilirsiniz.

# 18 : Parlak Sarı Eklenti

Herkesin dikkatini çekmek ve nefes kesmek istiyorsanız saçlarınızın uç kısımlarına eklentiler eklemekten çekinmeyin. Güzel manken saçlarına parlak sarı eklenti ile karşımıza çıkıyor. Benzersiz renkli sarı saç eklentileri ile ekstra çekici görünüyordu bu da size ilham kaynağı olabilir.

 

 

 

 

# 20 : Düz Saç Modeli

Gigi Hadid saçlarında farklı dokulara ve renklere yer vermeyi seviyor, bu ultra düz saç modeli ile kalabalık davetlerde göz kamaştırıyor. Sizde kolayca bu saç modelini deneyebilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın