Kadınca Tv Kadınca bilgiler.. Kadınca magazin.. Kadınca yaklaşım..

Müzik dünyası bu kapışmayı konuşacak!..

En Son Müzik Haberleri

Bugün’den Okan Işık’ın haberine göre ünlüler şarkılarını geniş kitlelere beğendirmek için adeta stüdyoya kapandı.

Halit Ergenç’ten

‘ŞEYTANA UYDUK BİR KERE’

Pro­dük­tör­lü­ğü­nü Mu­rat Yıl­dı­rım’ın yap­tı­ğı Mu­az­zez Aba­cı, Mu­az­zez Er­soy, Gök­sel, Kı­raç, Fun­da Arar,  Ha­lit Er­genç, Mus­ta­fa Ce­ce­li’nin ya­nı sı­ra dün­ya­ca ün­lü Fran­sız şar­kı­cı En­ri­co Ma­ci­as ve Şev­val Sam’ın düet  yap­tı­ğı Zeki Müren saygı albümü şu­batta mü­zik raf­la­rın­da­ki ye­ri­ni ala­cak. Ha­lit Er­genç, söz ve mü­zi­ği ba­ba­sı Sa­it Er­genç’e ait olan ‘Şey­ta­na Uy­duk Bir Ke­re’yi söy­le­ye­cek.

İpek Açar

KAYAHAN’IN ANISINA MAXi SINGLE

Ka­ya­han’ın ve­fa­tın­dan ön­ce ha­zır­la­dık­la­rı al­bü­mü hayata geçirmek isteyen İpek Açar, stüd­yo ça­lış­ma­la­rı­na de­vam edi­yor. Açar, Ka­ya­han ile 14 Şu­bat’ta ses­len­dir­dik­le­ri ‘Sen Var­san Va­rım’ şar­kı­sı­nı söy­le­ye­cek.

İrem Derici

DANTEL İLE YİNE İDDİALI GELİYOR

Birbirinden yıldız isimlerin yarışacağı şubat ayında genç popçu İrem Derici de, ‘Bende varım’ diyecek. ‘Dantel’ adlı albümünü çıkartacak olmanın heyecanını yaşayan Derici, ilk şarkısının klibini çekti.

MEGASTAR TARKAN ZEKİ MÜREN’E KARŞI

Megastar Tarkan, 25’inci sanat yılını arka arkaya çıkaracağı pop ve Türk sanat müziği albümleriyle kutlayacak. Zeki Müren’in albümünde yer almayan Tarkan, şubat ayında altı yıldır üzerinde çalıştığı sanat müziği albümünü çıkartacak. Ardından çoğunluğu kendi şarkılarından oluşan pop albümüyle  25’inci yılını kutlamaya hazırlanan sanatçı ayrıca Ertaş’a hazırlanan albümde yer alacak.

AYŞEGÜL ALDiNÇ’TEN 8 DÜET

Pop mü­ziğin başarılı yo­rum­cu­la­rın­dan Ay­şe­gül Al­dinç, 8 müziyen ile 8 şar­kı­lık bir al­büm­le ge­li­yor. Bu al­büm­de se­kiz pop­çuy­la dü­et ya­pan Al­dinç’e Ke­nan Do­ğu­lu, Gök­sel, Ma­bel Ma­tiz, Ef­la­tun, Mor ve Öte­si gru­bun­dan Ha­run Te­kin, Yük­sek Sa­da­kat , Gök­han Tük­men ve Na­da eş­lik et­ti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ