Kadınca Tv Kadınca bilgiler.. Kadınca magazin.. Kadınca yaklaşım..

Ladies&Gentlemen 10. yıl

En Son Müzik Haberleri

Konserde 10 yıl süresince severek söylediği eserleri Eser Taşkıran orkestrası desteğiyle seslendirecek olan topluluk, aynı zamanda da daha önce birçok kez sahne aldığı ünlü sanatçıların sürpriz performanslarıyla sizlere unutulmayacak bir gece yaşatacak.

Ladies & Gentlemen İstanbul, müzikal tiyatroyu seven dinleyicileri ve bu özel müzik türüne gönül veren müzisyenleri bir araya getirmek amacı ile 2005 yılında Çelik Kasapoğlu tarafından kuruldu.

Topluluk, yerli ve yabancı müzikal tiyatro eserlerine ve koro müziğine değer veren amatör müzik severler ve profesyonel müzisyenlerden oluşmakta. Repertuarı, yerli ve yabancı müzikallerden eserler, film müzikleri, jazz ve popüler müzik türlerinden parçalar içermektedir. Gerek orkestra gerekse piyano eşliği ile çok sesli koro, ensemble ve solo performanslar sergilemekte…

Kurulduğundan bu yana 100’ü aşkın konser vermiş olan topluluk, Sezen Aksu, Ferhat Göçer, Orhan Şallıel, Sertab Erener, Özcan Deniz, Ahmet Özhan, Eser Taşkıran, Erol Evgin, Hakan Aysev, Allesandro Safina, Albano Carrisi, Nükhet Duru, Can Bonomo, Fatma Turgut, Sabri Tuluğ Tırpan gibi değerli pek çok sanatçı ile çalıştı, sahne performanslarına eşlik etti ve koral projeler üretti.

Ulusal ve Uluslar arası birçok festival, yarışma ve konser etkinliklerinde yer alan topluluk başarılı performanslarıyla birçok ödüle layık görüldü.

Ladies & Gentlemen İstanbul 10. Yıl Özel Konser biletlerini buraya tıklayarak edinebilmek mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ